« زندگی »

زندگی زيباست و هنگامی زيباتر می شود که ما آن را زيبا ببينيم و بخواهيم و نهالهای سرد نااميدی را در آن نکاريم و گلهای اميد را در آن پرپر نسازيم و آسانترين کارها را سخت نپنداريم و شک و ترديد در آن نداشته باشيم .
زندگی معمای پيچيده ای است که حل آن به زمان محتاج است وقتی احساس می کنی با خوشبختی چندان فاصله ای نداری سايه های شک و ترديد بر روی احساست سايه می افکند و دريای آرام وجودت را دچار طغيان می کند .
زندگی مانند جوی آبی است که گاهی روی آن يخ می بندد و در عين حال آب از زير يخها جريان دايمی خود را ادامه می دهد .
زندگی دو نيمه است. نيمه ی اوّل در انتظار نيمه ی دوم و نيمه ی دوم در حسرت نيمه ی اوّل.
زندگی آينه ای است در برابر چشمهايت که گاه می خندد و گاه می گريد .
زندگی در همين لحظه های امروز و فرداست.امروز می کاريم و فردا آنچه را که کاشته ايم درو می کنيم . پازل هايی به وسعت يک عمر در کنار هم چيده می شوند که آغازش بودن و پايانش رفتن است .
و بالاخره :

زندگی صحنه ی يکــــتای هنرمندی ماست

هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود

صـــــــــحنه پيوســــــــــــــــــته به جاســــت

خرّم آن نغمه که مردم بسپارند به يــــــــــاد

/ 4 نظر / 10 بازدید
KAVEH

SALAM nazi jun,khubi.dast marizad,chegadr ba ehsas.kheili khosham umad.age bekhai ye gate khoshnevisiam az neveshtehaie khodamo ham ham tagdimetun konam,age maiel bashino salah bedunin.bye

ali

سلام به نظر من عشق وجود نداره که بخواهيم توصيف کنيم

yasser

سلام عشق درد هست دردی که لذتش نرسيدن ولی داشتن در نزديک ترين جاست. البته براي آنهايي كه دارند ولي انهايي كه ندارند ادعا ميكنند .. eid amad ba sad yad az door va sad arezoo ke hast ! omidvaram asemane deletan roz hengam por az talaloo e khorshid bashad ta dar saieie an bederakhshad eshghe roiaeieman be zistan , ta nabashand abrhaie kajkhim e moshkelat e cheshm azare vesal va shabhaietan por bashad az yad , yadhaie shad , be yade anhaie ke dosteshan darid va darand . Omidvaram labkhandhaie eshghetan beshekofad az pase negahhaie bigharare bodan dar delhaie ham ke hanooz hastand kasani ke jostojogare hozoorhaiand !. bye.

دوست دلهـــا

از بند دو نيمه خيلی خوشم اومد ... کاشکی اين نيمه اولش زودتر تموم بشه ....